Polski? Ogarniam Spotkania z fotografia Redakcja PDF Jestemy na Youtube Jestemy na Facebooku

Szkolenia, które podnoszą Twoje kwalifikacje

Storytelling w biznesie (online)

storytelling w biznesie

Szkolenie to powstało z myślą o przedsiębiorcach, przedstawicielach handlowych i innych osobach, do których codziennych obowiązków należą: sprzedaż, rozmowy z klientami oraz budowanie z nimi relacji.

E-commerce w praktyce (online)

Cel warsztatu: dostarczenie podstawowej wiedzy na temat e-biznesu oraz wspomagających go działań marketingowych. Trenerka: dr Agnieszka Marzęda Doktor nauk społecznych w obszarze nauki o mediach (WDIB UW). Magister marketingu (WSZiM) oraz specjalista ds. public relations (SNS UW i IFiS PAN). Posiada doświadczenie w zarządzaniu, prowadzeniu kampanii marketingowych, działaniach reklamowych i promocyjnych, pracy z klientami, B2B…

Redagowanie stron internetowych (online)

Zapraszamy na szkolenie Redagowanie stron internetowych online 9 grudnia 2022. Program: Wprowadzenie Specyfika odbioru tekstów internetowych Optymalizacja treści pod wyszukiwarki – podstawy ważne dla piszących Ogólne zasady tworzenia i redagowania tekstów do internetu Nasz czytelnik Dla kogo piszemy? Charakteryzowanie odbiorcy tekstów Jak się dowiedzieć, kto czyta nasze teksty? Różne typy tekstów internetowych i zasady ich…

Crisis communications (online)

Every organization needs to plan how to communicate internally and externally in the event of a crisis. This training includes theory, workshop, and toolkit for RP executives C-level management and managers.

Redagowanie pism urzędowych i firmowych (online)

Celem szkolenia jest rozwinięcie umiejętności związanych z przygotowywaniem i redagowaniem tekstów urzędowych i firmowych. Nabycie umiejętności profesjonalnego sporządzania oficjalnych tekstów oraz przypomnienie zasad poprawności językowej i obyczajowej obowiązujących w pismach urzędowych i firmowych.

Prawo prasowe w praktyce (online)

Szkolenie przybliżające w przystępny i praktyczny sposób podstawowe regulacje z zakresu prawa mediów, niezbędne zarówno w kontaktach z dziennikarzami, jak i przy redagowaniu prasy firmowej oraz strony internetowej. Uwzględnia najnowsze zmiany dotyczące autoryzacji wprowadzone ustawą z 27 października 2017 r.

Klienci