Korekta redakcyjna

Odkryj Tajniki Korekty Redakcyjnej! Eliminuj błędy

Jeżeli chcesz się rozwijać i działać z odwagą i masz pasję do doskonałego języka pisanego?  Nasze wyjątkowe szkolenie “Korekta Redakcyjna” jest stworzone specjalnie dla Ciebie!

Czego dowiesz się na warsztatach? Poznasz najnowsze technik korekty redakcyjnej, zrozumiesz zasady stylistyki i poprawnej gramatyki. Praktyczne ćwiczenia i analiza realnych przypadków. Narzędzia do efektywnej współpracy z autorami.

Korekta redakcyjna jest nieodzownym etapem w tworzeniu treści. Poprawia ona błędy językowe, stylistyczne i gramatyczne, sprawiając, że tekst staje się bardziej profesjonalny i atrakcyjny dla czytelnika. Dlatego warto zainwestować czas i wysiłek w to szkolenie, aby zapewnić wysoką jakość swoich tekstów.

Nasze szkolenie poprowadzą doświadczeni redaktorzy, specjaliści w dziedzinie korekty redakcyjnej, którzy podzielą się swoimi sprawdzonymi strategiami, pomagając Ci doskonalić swoje umiejętności.

Terminy szkolenia są elastyczne, dostosowane do Twojego harmonogramu. Bez względu na to czy jesteś już doświadczonym redaktorem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z korektą, nasze szkolenie pomoże Ci podnieść swoje kompetencje na wyższy poziom.

Zainwestuj w swój rozwój zawodowy! Zapisz się już teraz na szkolenie “Korekta Redakcyjna” i zdobądź niezbędne umiejętności, aby doskonale dbać o jakość treści i wyróżniać się jako profesjonalista w dziedzinie redakcji! Szkolenia prowadzimy od 20 lat.

Program szkolenia może być dostosowany do potrzeb zamawiającego

Nie czekaj! Dołącz do nas, aby stać się ekspertem w korekcie redakcyjnej i podnieś jakość swoich tekstów.

Napisz do nas lub zadzwoń:

mail: fundacja@fsd.edu.pl

tel. 502 825 492

Dowiedz się więcej na ten temat: www.fsd.edu.pl

Prowadzący zajęcia – Teresa Kruszona:

IMG_5748.55_ppAbsolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Z wykształcenia, zawodu i zamiłowania polonistka, od 33 lat zajmująca się poprawnością językową; jej specjalnością są sposoby redagowania tekstów i ortografia. Rozpoczynała pracę jako korektorka w „Życiu Warszawy”, a w roku 1989 związała się z „Gazetą Wyborczą”. Była tam korektorem, redaktorem oraz szefem działu Rynek „Gazety Stołecznej”. Teraz jestem redaktorem sekretariatu redakcji, odpowiada za pierwszą i drugą stronę „Gazety Wyborczej” oraz jej język. Udziela internautom porad na temat języka polskiego w portalu Gazeta.pl. Współtworzony przez nią cykl artykułów „Polski dla Polaków”, towarzyszący kolekcji słowników języka polskiego „Gazety”, dostał nagrodę w konkursie „World Young Reader Prize” organizowanym przez Światowy Związek Prasy (WAN) z Paryża skupiający wydawców i redaktorów ze 102 krajów świata. W kolekcji tej ukazał się tom „Ortografia i nie tylko…” jej autorstwa. Prowadzi szkolenia z poprawności językowej, redagowania tekstów oraz kultury języka dla redaktorów, dziennikarzy i tłumaczy. Jest członkiem Komisji Ortograficzno-Onomastycznej przy Radzie Języka Polskiego przy Prezydium PAN.

Informacje organizacyjne:

Czas szkolenia: 7 godzin. Program może zostać zmodyfikowany w zależności od potrzeb i sugestii uczestników, w wersji jedno lub dwudniowej. Więcej informacji: tel.  502 825 492.

Scroll to Top