Redagowanie biuletynów firmowych

Odkryj sztukę tworzenia i redagowania Biuletynów Firmowych!

Czy chcesz, aby Twój biuletyn firmowy był nie tylko czytelny, ale i inspirujący? Pragniesz doskonalić umiejętności redagowania biuletynów, by efektywnie komunikować się z zespołem i klientami? Nasze szkolenie “Redagowanie Biuletynów Firmowych” jest stworzone specjalnie dla Ciebie!

Wiedza wyniesiona ze szkolenia pomoże Ci w tworzeniu atrakcyjnych i angażujących treści biuletynów, poznasz zasady skutecznego komunikatu wewnętrznego i zewnętrznego, otrzymasz praktyczne wskazówki dotyczące projektowania i układu graficznego.

Nasze szkolenie poprowadzą doświadczeni specjaliści w dziedzinie komunikacji korporacyjnej, którzy podzielą się sprawdzonymi strategiami, pomagając Ci wyróżnić się na tle konkurencji.

Elastyczne terminy dostosowane do Twojego rozkładu. Niezależnie od branży, nasze szkolenie dostarczy Ci narzędzi niezbędnych do profesjonalnego redagowania biuletynów firmowych.

Program szkolenia może być dostosowany do potrzeb zamawiającego

Zainwestuj w swój rozwój. Zapisz się już teraz na szkolenie “Redagowanie Biuletynów Firmowych” i zdobądź umiejętności, które przekroczą oczekiwania Twojego zespołu i klientów!

Nie czekaj! Dołącz do nas i ucz się, jak tworzyć biuletyny firmowe, które będą nie tylko informacyjne, ale także inspirujące i budujące silny wizerunek Twojej firmy!

Napisz do nas lub zadzwoń

fundacja@fsd.edu.pl,  tel. 502 825 492

Dowiedz się więcej na ten temat: ww.fsd.edu.pl

Prowadzący szkolenie:

Teresa Kruszona:

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Z wykształcenia, zawodu i zamiłowania polonistka, od 33 lat zajmująca się poprawnością językową; jej specjalnością są sposoby redagowania tekstów i ortografia. Rozpoczynała pracę jako korektorka w „Życiu Warszawy”, a w roku 1989 związała się z „Gazetą Wyborczą”. Była tam korektorem, redaktorem oraz szefem działu Rynek „Gazety Stołecznej”. Teraz jestem redaktorem sekretariatu redakcji, odpowiada za pierwszą i drugą stronę „Gazety Wyborczej” oraz jej język. Udziela internautom porad na temat języka polskiego w portalu Gazeta.pl. Współtworzony przez nią cykl artykułów „Polski dla Polaków”, towarzyszący kolekcji słowników języka polskiego „Gazety”, dostał nagrodę w konkursie „World Young Reader Prize” organizowanym przez Światowy Związek Prasy (WAN) z Paryża skupiający wydawców i redaktorów ze 102 krajów świata. W kolekcji tej ukazał się tom „Ortografia i nie tylko…” jej autorstwa. Prowadzi szkolenia z poprawności językowej, redagowania tekstów oraz kultury języka dla redaktorów, dziennikarzy i tłumaczy. Jest członkiem Komisji Ortograficzno-Onomastycznej przy Radzie Języka Polskiego przy Prezydium PAN.

Informacje organizacyjne:

Program może zostać zmodyfikowany w zależności od potrzeb i sugestii uczestników. Więcej informacji: Grażyna Oblas, tel. 502 825 492.

Scroll to Top