Polski? Ogarniam Spotkania z fotografia Redakcja PDF Jestemy na Youtube Jestemy na Facebooku

Przywództwo transformacyjne

Szkolenie „Przywództwo transformacyjne” powstało z myślą o menedżerach, właścicielach firm i pracownikach zainteresowanych zarządzaniem ludźmi w przyszłości.

Przywódca transformacyjny, to człowiek, który potrafi budować siłę swojego zespołu dla dobra efektywności i jednocześnie rozwoju ludzi. Jego charyzma nie opiera się na tanich chwytach i motywacyjnych hasłach bez pokrycia, a na spójności osobistej, wartościach i zdrowej świadomości swojej siły i kompetencji managerskich.

Program szkolenia:

Wprowadzenie

Praca nad własną postawą

Motywacja inspirująca

Stymulacja intelektualna pracowników

Inne elementy składowe nowego podejścia do zarządzania

Podsumowanie i przygotowanie własnego planu wdrożenia zmian i rozwoju.

Prowadząca szkolenie: 

Iwona KucharewiczIwona Kucharewicz  –  konsultantka, trenerka biznesu i właścicielka firmy Randori. Praktyk zarządzania z kilkunastoletnim doświadczeniem. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu i certyfikowana trenerka Heroic Imagination Project. Prowadzi także zajęcia na Uniwersytecie Warszawskim i na Międzynarodowych Studiach Coachingu.

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej, studiów podyplomowych na Uniwersytecie Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej oraz London School of PR. Specjalizuje się w obszarach związanych z komunikacją i zarządzaniem, w tym wsparciem sytuacji wdrażania zmian w organizacji, a także z psychologią pozytywną w odniesieniu do zagadnień biznesowych (m.in. przywództwo transformacyjne, wzbudzanie w pracownikach motywacji wewnętrznej). Autorka książki „Co z tym szczęściem? Psychologia pozytywna w praktyce”, której misją jest wdrażanie odkryć naukowych z obszaru PP w życiu i biznesie oraz wspieranie w tym jak największego grona osób. Pracowała i prowadziła projekty m.in. dla takich firm i marek, jak: 7milowy,  Avon, Integrated Solutions, ITBC Communication, Generali, Gilette, House of Skills, Microsoft, PTE Pioneer, PTK Centertel (Orange), Sagittario, Holding Skarbiec (w tym TFI i PTE), Suzuki Motor Poland, Targi Kielce, Zibi (w tym m.in. praca dla marek Salony Muzyczne Riff i Casio w Polsce).

Weź udział w szkoleniu „Przywództwo transformacyjne” i wykorzystaj swoje możliwości jeszcze lepiej, działaj skuteczniej i pracuj tak, jak lubisz.