Co robimy w internecie? Dla kogo i po co?

Telefon kontaktowy
(22) 55 23 924, +48 502 825 492
Email kontaktowy
fundacja@fsd.edu.pl, szkolenia@fsd.edu.pl

Co robimy w internecie? Dla kogo i po co?

Co robimy w internecie? Dla kogo i po co? Duża część internautów udostępnia gronu znajomym relacje dotyczące swojego życia, działalności zawodowej czy artystycznej. Badacze z Uniwersytetu Warszawskiego przyjrzeli się zjawisku tożsamości społecznej w kontekście ery cyfrowej, badają kwestię dynamicznej autoprezentacji dla ulotnej publiki i jej wpływ na debatę publiczną. Gościem audycji będzie kierowniczka projektu, dr Agnieszka Rychwalska z Instytutu Studiów Społecznych im. profesora Roberta B. Zająca. Projekt naukowy został wyróżniony w ramach jedenastej odsłony konkursu SONATA BIS Narodowego Centrum Nauki.


Ekspert: dr Agnieszka Rychwalska, Instytut Studiów Społecznych UW.

Zapraszamy do odsłuchania audycji:

Projekty badawcze, innowacje, laboratoria. Tu Nauka to program o tym jak badania, odkrycia naukowe i nowe technologie zmieniają nasze życie. 

Emisje audycji:

we wtorki o 12:30 w Akademickim Radiu Kampus

w niedziele o 9:00 w Akademickim Radiu Luz

w poniedziałki o 10 w Studenckim Radiu Żak

w niedziele o 7.30 w Akademickim Radiu Centrum

Projekt Tu Nauka realizowany przez Fundację w ramach programu “Społeczna odpowiedzialność nauki” został dofinansowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Wartość dofinansowania: 250 680 zł

Całkowita wartość projektu: 278 540 zł

Lista tematów oraz linki do odsłuchu znajdują się w zakładce Tu nauka

co robimy w internecie? dla kogo i po co?
Ministerstwo Edukacji i Nauki Społeczna Odpowiedzialność Nauki - Ministerstwo Edukacji i Nauki Radio Kampus WDIB Akademickie Radio LUZ Studenckie Radio ŻAK Akademickie Radio Centrum