Reklama i promocja w internecie

1.10.2024

Ilość miejsc

fundacja@fsd.edu.pl, szkolenia@fsd.edu.pl

Trener

Agnieszka Marzęda

Dr nauk społecznych, wykładowca na Wydziale Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Trener Google News Initiative, prowadzi kursy i szkolenia dla firm i organizacji non-profit, jak również zajęcia na Uniwersytecie Warszawskim, Uniwersytecie SWPS oraz WSB Merito. Na co dzień współpracuje z mediami, managerami public relations oraz marketingu, jak również agencjami reklamowymi i PR. Posiada doświadczenie w zarządzaniu, prowadzeniu kampanii komunikacyjnych i marketingowych, e-commerce oraz działaniach wspomagających e-biznes.

Bezpłatne warsztaty dla osób przedsiębiorczych z sektora MŚP

Projekt finansowany przez m.st. Warszawa

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty stacjonarne NET_SMOLNA#2024 dla osób przedsiębiorczych z sektora MŚP. Celem projektu jest zainicjowanie kontaktów biznesowych pomiędzy przedsiębiorcami, wymiana doświadczeń i zdobycie nowej wiedzy umożliwiającej skuteczny rozwój biznesu.

Spotkania odbywają się w siedzibie Centrum Przedsiębiorczości Smolna przy ulicy Smolnej 4.

Kliknij tutaj, aby zapisać się na szkolenie

Celem szkolenia “Reklama i promocja w internecie” jest przekazanie uczestnikom kompleksowej wiedzy na temat podstaw e-marketingu oraz strategii komunikacyjnych, marketingowych i reklamowych online. Uczestnicy będą zgłębiać tematy związane z SEM, SEO, e-mail marketingiem, social media marketingiem, influencer marketingiem oraz innymi narzędziami marketingowymi. Dodatkowo, szkolenie pozwoli uczestnikom zrozumieć funkcjonowanie social mediów, różne systemy reklamowe, komunikację brandową, influencer marketing, a także umiejętności związane z komunikacją wizualną i copywritingiem do mediów społecznościowych.