Promocja wydarzeń w mediach społecznościowych i podstawy działań PR

8.10.2024

Ilość miejsc

fundacja@fsd.edu.pl, szkolenia@fsd.edu.pl

Trener

Bartosz Lachowicz

Absolwent dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, stypendysta Communication University of China w Pekinie. Wiedzę i doświadczenie w obszarze PR i mediów społecznościowych zdobywał poprzez współpracę z organizacjami pozarządowymi, partiami politycznymi oraz instytucjami kultury. Związany był między innymi z branżą dystrybucji filmowej, gdzie współpracował z markami takimi jak Disney i Warner Bros. Obecnie zajmuje się promocją wydarzeń kulturalnych i działaniami z zakresu marketingu politycznego.

Bezpłatne warsztaty dla osób przedsiębiorczych z sektora MŚP

Projekt finansowany przez m.st. Warszawa

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty stacjonarne NET_SMOLNA#2024 dla osób przedsiębiorczych z sektora MŚP. Celem projektu jest zainicjowanie kontaktów biznesowych pomiędzy przedsiębiorcami, wymiana doświadczeń i zdobycie nowej wiedzy umożliwiającej skuteczny rozwój biznesu.

Spotkania odbywają się w siedzibie Centrum Przedsiębiorczości Smolna przy ulicy Smolnej 4.

Kliknij tutaj, aby zapisać się na szkolenie

Celem szkolenia jest dostarczenie wiedzy na temat technik i narzędzi wykorzystywanych w działaniach PR, metod efektywnego budowania relacji z mediami oraz zdobycie wiedzy na temat sposobów  promocji w mediach społecznościowych.

• Działania w obszarze media relations
• Narzędzia media relations
• Informacje prasowe w praktyce
• Zasady w relacjach z mediami
• Co publikować w mediach społecznościowych?
• Social media i ich rola w promocji
• Komunikacja z odbiorcami na Facebooku, Instagramie, Twitterze, TikToku i YouTube
• Strategie promocyjne i mierzenie efektywności działań: statystyki i zasięgi
• Jak prowadzić działania marketingowe w social media?
• Reklama na Facebooku i Instagramie
• Optymalizacja działań w mediach społecznościowych
• Wizerunek w mediach społecznościowych
• Trendy w social media