Olimpiada Wiedzy o Mediach III edycja – II etap

16 grudnia na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW odbył się okręgowy etap Olimpiady Wiedzy o Mediach, której WDIB UW oraz Fundacja na Rzecz Rozwoju Szkolnictwa Dziennikarskiego są organizatorami. Wydarzenie otworzył Dziekan, prof. dr hab. Janusz Adamowski, a wykład specjalny przeprowadził red. Mariusz Szczygieł.

Uczestnicy rozwiązali test z zakresu wiedzy o mediach oraz zapoznali się z ofertą edukacyjną dotyczącą studiów dziennikarskich na UW oraz na UKSW. 10 najlepszych uczestników zostało zakwalifikowanych  do etapu centralnego, który odbędzie się na terenie UW w dniach 17–18 marca 2017 r.

Oto lista zakwalifikowanych:

1. Turski Paweł
  2. Dąbrowski Kamil
  3. Stochmal Weronika
  4. Wójcik Maciej
  5. Nowak Dominik
  6. Ziółkiewicz Arkadiusz
  7. Peczot Barbara
  8. Zawadzka Alicja
  9. Łukawska Karolina
  10. Stępska Aleksandra

Patronat nad Olimpiadą objęły Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska oraz Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin.

Link do pobrania filmu:

Patronat:

Organizatorzy:

Fundacja na Rzecz Rozwoju Szkolnictwa Dziennikarskiego

Partner strategiczny:

Wydawnictwo Bauer Sp. z o.o. Sp. k.

„Świat Wiedzy”