Polski? Ogarniam Spotkania z fotografia Redakcja PDF Jestemy na Youtube Jestemy na Facebooku

Bezpłatne warsztaty dla dzieci „Muzyka dla smyka”

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA. MOŻNA WPISYWAĆ SIĘ NA LISTĘ REZERWOWĄ.

Zapraszamy dzieci ze szkół warszawskiej dzielnicy Włochy na bezpłatne warsztaty „Muzyka dla smyka”.

Jak może spożytkować swoją energię twórczą każdy mały mieszkaniec Warszawy? Okazją do tego są warsztaty „Muzyka dla smyka”, zorganizowane przez Fundację na Rzecz Rozwoju Szkolnictwa Dziennikarskiego, a dofinansowane przez Urząd Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy.

Podczas ośmiu 1,5-godzinnych warsztatów uczestnicy będą mieli szansę na rozwój swoich zdolności muzycznych i plastycznych, rozwijanie ekspresji twórczej poprzez słuchanie muzyki, wspólne śpiewanie, występy teatralne. Zajęcia będą przeplatane słowem i zabawami ruchowymi. W wyniku wspólnej pracy, dzieci przygotują mały pokaz słowno-muzyczny z okazji Dnia Matki.

Jest to kolejny projekt realizowany przez fundację, tym razem z uczniami warszawskich szkół podstawowych. Poprzednie warsztaty były skierowane do starszych uczniów chcących zdobyć umiejętności dziennikarskie. Poświęcone były takim tematom jak: Maria Skłodowska-Curie – noblistka i obywatelka, Uniwersytet Warszawski, Julian Tuwim – poeta warszawski, Mapa warszawskich miejsc z charakterem. Dla licealistów była to nie tylko szansa na poznanie w praktyce dziennikarskiego fachu, ale też na pracę z książką i rozmowy z ekspertami.

Warsztaty odbywać się będą w Szkole Podst. nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Warszawie, ul. Cietrzewia 22a, w terminach:

Udział w zajęciach jest BEZPŁATNY.

1. Formularz zgłoszeniowy "Muzyka dla smyka" - warsztaty