Szkolenia, które podnoszą Twoje kwalifikacje

Prawo prasowe w praktyce (online)

Prawo prasowe – szkolenie

Prowadzący:

Dr. Krzysztof Drozdowicz

Radca prawny, adiunkt w Zakładzie Postępowania Cywilnego WPiA UAM w Poznaniu, wykładowca Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury, specjalista z zakresu prawa prasowego i postępowania cywilnego; autor monografii poświęconej dochodzeniu roszczeń o publikację sprostowania, współautor komentarza do ustawy – Prawo prasowe. Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych. Od sześciu lat
współpracuje z samorządem terytorialnym w Wielkopolsce, obecnie radca prawny Gminy Komorniki. Wykładowca Wielkopolskiego Ośrodka Kształcenia i Studiów Samorządu Terytorialnego z siedzibą w Poznaniu, dla którego łącznie przeprowadził ponad 100 szkoleń z zakresu: Kodeksu postępowania administracyjnego, statusu radnego samorządu gminnego oraz ochrony dobrego imienia przed oszczerczą krytyką. Przygotował kilkadziesiąt raportów o stanie jednostek samorządu terytorialnego (gmin i powiatów).

1. Formularz zgłoszeniowy - Prawo prasowe w praktyce

Klienci