Skuteczna strategia prowadzenia strony www firmy

Ilość miejsc

fundacja@fsd.edu.pl, szkolenia@fsd.edu.pl

Trener

Anna Miotk

Ekspert specjalizujący się w mierzeniu skuteczności działań komunikacji biznesowej (marketing, PR, social media), strateg komunikacji. Certyfikat trenera uzyskała w Szkole Trenerów House of Skills.

Wykłada na studiach podyplomowych PR, prowadzi szkolenia dotyczące mierzenia efektów działań public relations, komunikacji, social media. Obecnie jest dyrektorem ds. komunikacji w firmie Polskie Badania Internetu. Wcześniej odpowiadała za badania i rozwój produktu, raporty i analizy medialne oraz wybrane działania marketingowe dla marki Newspoint. Opracowała metodologię Diagnozy Medialności Produktu, opatentowaną w 2004 roku.Posiada również sześcioletnie doświadczenie w public relations – pracowała w uznanych polskich i sieciowych agencjach PR, realizując projekty dla klientów z sektorów IT, FMCG oraz healthcare.

Bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorców z sektora MŚP

Projekt finansowany przez m.st. Warszawa

Zapraszamy na bezpłatne stacjonarne warsztaty NET_SMOLNA#2022 dla przedsiębiorców z sektora MŚP. Celem projektu jest zainicjowanie kontaktów biznesowych pomiędzy przedsiębiorcami, wymiana doświadczeń i zdobycie nowej wiedzy umożliwiającej skuteczny rozwój biznesu.

Spotkania odbywają się w siedzibie Centrum Przedsiębiorczości Smolna przy ulicy Smolnej 4.

Dowiedz się, dlaczego strona firmowa jest najważniejszą wizytówką firmy!

Zakres tematyczny:

• Dlaczego w dobie social media warto mieć własny serwis www?
  • Dla kogo tworzymy serwis www. Jak opisać najczęstsze typy użytkowników?
  • Koszty utrzymania serwisu www
  • Jakich informacji szukają klienci na stronie firmowej?
  • Jak oglądamy strony internetowe?
  • Regularne aktualizacje serwisu – czyli po co mieć firmowego bloga?
  • Jak klienci czytają teksty na stronie www?
  • Dlaczego warto mieć profile w mediach społecznościowych?

Limit miejsc – 12