Roślinna maseczka skuteczniej chroni przed wirusami – jak powstała, jak naukowcy popularyzują i sprzedają swoje pomysły?

(22) 55 23 924, +48 502 825 492
fundacja@fsd.edu.pl, szkolenia@fsd.edu.pl

Cykl Mówi Nauka.

Maseczka z filtrem z roślin. Czy takie rozwiązanie skutecznie chroni nas przed wirusami?

Opracowana przez naukowców z SGGW maseczka z filtrem powietrza opracowanym na bazie roślin może skutecznie
uchronić przed zakażeniem wirusami. Innowacyjny produkt może być także wykorzystywany w zamkniętych pomieszczeniach.
O tym jak powstała roślinna maseczka oraz o tym jak naukowcy popularyzują i sprzedają swoje pomysły mówi
prof. Mohamed Hazem Kalaji ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Podcast na stronie Radia Kampus.

Jeśli nie udało Ci się odsłuchać audycji na żywo, to zapraszamy do odsłuchania retransmisji:

Emisja:

Radio Kampus 27.04

Radio Żak 02.05

Radio Centrum 30.04

Radio Luz 01.05

Powtórka: Radio Centrum 03.09

Projekt współfinansowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, program Społeczna odpowiedzialność nauki
Ministerstwo Edukacji i Nauki Radio Kampus WDIB Magazyn studencki PDF
Akademickie Radio LUZ Studenckie Radio ŻAK Akademickie Radio Centrum