Postawy Polaków wobec aplikacji monitorujących rozwój pandemii

(22) 55 23 924, +48 502 825 492
fundacja@fsd.edu.pl, szkolenia@fsd.edu.pl

Podczas pandemii korzystano z nowych technologii umożliwiających sprawniejsze ograniczanie jej rozwoju.
Do najpopularniejszych rozwiązań należały aplikacje instalowane na smartfonach, które analizując rozmaite dane
(np. historię przemieszczania, dane o stanie zdrowia), miały zapobiegać rozprzestrzenianiu się zakażeń.
Celem projektu Wydziału Psychologii UW było zbadanie, czy Polki i Polacy byliby skłonni korzystać z takich aplikacji
oraz jakie są przyczyny pozytywnego lub negatywnego stosunku do tego typu technologii.
Gość: dr Anna Wnuk, kierownik projektu z Wydziału Psychologii UW.

Jeśli nie udało Ci się odsłuchać audycji na żywo, to zapraszamy do odsłuchania retransmisji:

sobota o godzinie 7:30 w Akademickim Radiu Centrum

niedziela o godzinie 11:00 w Akademickim Radiu Luz

poniedziałek o godzinie 10:00 w Akademickim Radiu Żak.

Projekt współfinansowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, program Społeczna odpowiedzialność nauki
MNiE Radio Kampus WDIB Magazyn studencki PDF
Akademickie Radio LUZ Studenckie Radio ŻAK Akademickie Radio Centrum