Na poważnie o recyklingu – co już robimy, co należy poprawić?

(22) 55 23 924, +48 502 825 492
fundacja@fsd.edu.pl, szkolenia@fsd.edu.pl

Cykl Mówi Nauka.

Do 2050 roku Unia Europejska chce zostać kontynentem neutralnym dla klimatu. Gospodarka zmierza w stronę obiegu zamkniętego.
Na czym tak naprawdę polega gospodarka o obiegu zamknietym, jakie są najnowsze odkrycia związane z nowoczesnym przetwarzaniem odpadów,
ale także jakie nawyki zakupowe powinniśmy w sobie kształtować jako świadomi konsumenci.

Na te pytania odpowiedzieli nasi goście – Prof. Wojciech Hyk z Centrum Nauk Biologiczno Chemicznych i Martyna Zastawna Liderka Zrównowazonego Rozwoju wg Forbes Women, Pionierka Zero Waste.

Podcast na stronie Radia Kampus.

Jeśli nie udało Ci się odsłuchać audycji na żywo, zapraszamy do odsłuchania retransmisji:

sobota o godzinie 7:30 w Akademickim Radiu Centrum

niedziela o godzinie 11:00 w Akademickim Radiu Luz

poniedziałek o godzinie 10:00 w Akademickim Radiu Żak.

Projekt współfinansowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, program Społeczna odpowiedzialność nauki
MNiE Radio Kampus WDIB Magazyn studencki PDF
Akademickie Radio LUZ Studenckie Radio ŻAK Akademickie Radio Centrum