Budowanie marki w sieci #Workshop_Smolna

Prowadzący szkolenie
Ewa Gadomska
(22) 55 23 924, 502 825 492

Bezpłatne warsztaty dla pracowników sektora MŚP

Zapraszamy na warsztaty #Workshop_Smolna dla przedsiębiorców z sektora MŚP. Szkolenia poświęcone są  wykorzystaniu nowoczesnych metod promocji i rozwoju firmy w Internecie.

Cele szkolenia:

Program szkolenia:

• Szkolenie w oparciu o autorskie arkusze, których uzupełnienie pozwoli opracować wstępny plan na zbudowanie silnej marki w sieci i działania marketingowe online.

Limit miejsc – 20

Miejsce szkolenia:

Centrum Przedsiębiorczości Smolna

ul. Smolna 4, Warszawa

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

Formularz zgłoszeniowy - Redakcja wydawnicza
  6. Wyrażam zgodę na wprowadzenie do bazy i przetwarzanie moich danych osobowych w celu informowania mnie o szkoleniach i usługach oferowanych przez Fundację FSD w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926) oraz oświadczam, że zostałem poinformowany o przetwarzaniu moich danych przez Administratora danych osobowych Fundację na rzecz Rozwoju Szkolnictwa Dziennikarskiego z siedzibą w Warszawie przy ul. Bednarskiej 2/4 lok. 15, o prawie wglądu do moich danych oraz ich poprawienia, a także o dobrowolności podania moich danych.
  7. --