Polski? Ogarniam Spotkania z fotografia Redakcja PDF Jestemy na Youtube Jestemy na Facebooku

Podstawy efektywnego zarządzania zespołem

Cele szkolenia

Dla kogo?

Program szkolenia

  1. Efektywne zarządzanie sobą.
  2. Co to jest zespół?
  3. Rola przywódcy. Style zarządzania.
  4. Delegowanie zadań i podstawy skutecznej komunikacji.
  5. Model przywództwa sytuacyjnego w praktyce.

Trenerzy:

Bartosz Brodadr inż. Bartosz Broda – lider, coach, trener grupowy, naukowiec. Tytuł doktora z dziedziny informatyki uzyskał na Politechnice Wrocławskiej. Od wielu lat prowadzi badania naukowe w obszarze sztucznej inteligencji, kieruje zespołami i zarządza projektami zarówno w nauce jak i przemyśle. Ukończył Podyplomowe Studium Coachingu prowadzone przez Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji. Współautor dwóch książek i ok. 50 publikacji naukowych. Przez wiele lat prowadził zajęcia na Politechnice Wrocławskiej, występował na wielu konferencjach naukowych i prowadził szkolenia z umiejętności miękkich w biznesie. Obecnie prowadzi firmę coachingową BB Coaching i pracuje w dziale badań i rozwoju w międzynarodowej korporacji w roli lidera zespołów, kierownika projektów i inżyniera.

Agnieszka Daria ForoncewiczAgnieszka Daria Foroncewicz – lider, coach, trener grupowy, specjalista w zakresie marketingu i zarządzania. Zdobyła wykształcenie ekonomiczne na Uniwersytecie w Hanowerze oraz na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Warszawskiego (UW). Ukończyła podyplomowe studia marketingu i reklamy na Wydziale Dziennikarstwa UW. Przez 5 lat doradzała klientom korporacyjnym w zakresie marketingu i reklamy pracując w międzynarodowej agencji reklamowej, a następnie w butiku kreatywnym. Doświadczenie doradcze zdobyte w branży reklamowej pozwoliło przez kolejnych 6 lat z sukcesem zarządzać produktami na rynku farmaceutycznym. W poszukiwaniu własnych rozwiązań biznesowych w ciągu kolejnych 4 lat rozwijała indywidualną działalność gospodarczą doradzając klientom korporacyjnym i indywidualnym w zakresie marketingu, zarządzania marką i produktem, strategii i planowania. W tym czasie ukończyła Program Challenger (Leadership Development Programme) oraz Podyplomowe Studium Coachingu. Zaangażowana w projekty typu „start up”, coaching międzypokoleniowy i międzykulturowy oraz coaching indywidualny i warsztaty grupowe.

Iwona ZdebIwona Zdeb – mgr ekonomii, coach, trener grupowy, dietetyk. Tytuł magistra z zakresu finansowania przedsiębiorstw zdobyła w Wyższej Szkole Handlu i Prawa w Warszawie. Przez kilka lat pracowała w dużych instytucjach finansowych. Ukończyła Podyplomowe Studium Coachingu prowadzone przez Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji. Obecnie studentka psychologii klinicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Pracuje jako dietetyk i diet coach pomagając ludziom chcącym zmienić swoje nawyki żywieniowe. Prowadzi coaching indywidualny oraz warsztaty grupowe.

Informacje organizacyjne:

Czas szkolenia: 7 godzin. Program może zostać zmodyfikowany w zależności od potrzeb i sugestii uczestników, w wersji jedno lub dwudniowej. Więcej informacji: tel. 0 502 825 492.