Polski? Ogarniam Spotkania z fotografia Redakcja PDF Jestemy na Youtube Jestemy na Facebooku

Szkolenia, które podnoszą Twoje kwalifikacje

Social media dla początkujących (online)

Social media dla początkujących

Znaczenie portali społecznościowych w ostatnich latach znacznie wzrosło, a obecnie towarzyszą nam praktycznie na każdym kroku. Pełnią one jednak dużo poważniejszą funkcję niż jedynie platformy do kontaktów towarzyskich. Obecność firmy na portalach społecznościowych stała się absolutną koniecznością, jeśli właściciel biznesu chce utrzymać się w konkurencji i zyskiwać nowych klientów.

Cele szkolenia Social media dla początkujących:

Program szkolenia Social media dla początkujących:

Trener:

Bartosz Lachowicz – absolwent medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, stypendysta Communication University of China w Pekinie. Zajmuje się działaniami z zakresu promocji i PR. Wiedzę i doświadczenie w obszarze mediów społecznościowych zdobywał poprzez współpracę z organizacjami pozarządowymi, partiami politycznymi oraz instytucjami kultury. Zajmował się także promocją wydarzeń kulturalnych, obecnie związany jest z dystrybucją filmową.


Zwolnienie z VAT:  Wszyscy uczestnicy, których szkolenie jest finansowane ze środków publicznych lub ze środków europejskich – zgodnie z treścią art. 43 ust.1 pkt.29 lit.c ustawy z dnia 11.03.2004 r. o podatku VAT, proszeni są o dostarczenie stosownego oświadczenia (bądź przesłanie skanu na adres e-mail).

Osoby zainteresowane wystawieniem faktury proszone są o przesłanie danych niezbędnych do jej wystawienia. Więcej informacji: tel. 502 825 492. Warsztaty kończą się uzyskaniem certyfikatu.

Regulamin

  1. Elektroniczny formularz zgłoszeniowy - Promocja w mediach społecznościowych dla początkujących (webinar)
  2. (wymagane)
  3. (wymagane)
  4. (wymagane)
  5. (wymagany poprawny adres email)
  6. (wymagane)
--
 

Klienci