Jak skutecznie bronić się przed hejtem i fake newsami?

23 listopada 2022
(22) 55 23 924, +48 502 825 492
Prowadzący szkolenie
Krzysztof Drozdowicz
9.30-15.30

Bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorców z sektora MŚP

Projekt finansowany przez m.st. Warszawa

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty stacjonarne NET_SMOLNA#2022 dla przedsiębiorców z sektora MŚP. Celem projektu jest zainicjowanie kontaktów biznesowych pomiędzy przedsiębiorcami, wymiana doświadczeń i zdobycie nowej wiedzy umożliwiającej skuteczny rozwój biznesu.

Spotkania odbywają się w siedzibie Centrum Przedsiębiorczości Smolna przy ulicy Smolnej 4.

Kliknij tutaj, aby zapisać się na szkolenie

Cel warsztatu: omówienie najnowszego orzecznictwa w sądach polskich i Europejskim Trybunale Praw Człowieka. Zajęcia pozwolą odpowiedzieć na następujące pytania: z jakimi roszczeniami można wystąpić na drogę sądową, kiedy pokrzywdzony ma największą szansę na wygranie procesu, jak wykonać prawomocny wyrok nakazujący przeprosiny.

1. Zasady odpowiedzialności cywilnej za naruszenie dóbr osobistych w Internecie
  2. Granice dopuszczalnej krytyki w świetle najnowszego orzecznictwa sądów polskich i Europejskiego Trybunału Praw Człowieka
  3. Ochrona wizerunku i prywatności
  4. „Nowe” dobra osobiste w praktyce sądowej