Podstawy efektywnego zarządzania zespołem

Cele szkolenia

 • Uczestnicy nabędą wiedzę i praktycznych umiejętności zarządzania sobą w pracy.
 • Uczestnicy poznają różne style zarządzania i nabędą praktycznych umiejętności w stosowaniu przywództwa sytuacyjnego.
 • Uczestnicy nabędą wiedzę i umiejętności z podstaw skutecznej komunikacji, delegowania zadań i motywowania pracowników.

Dla kogo?

 • Menadżerowie niskiego i średniego szczebla, kierownicy zespołów, liderzy.
 • Osoby, które w najbliższej przyszłości będą kierować ludźmi.
 • Osoby, które mimo braku formalnego stanowiska kierowniczego zlecają zadania i egzekwują ich wykonanie.

Program szkolenia

 1. Efektywne zarządzanie sobą.
 2. Co to jest zespół?
 3. Rola przywódcy. Style zarządzania.
 4. Delegowanie zadań i podstawy skutecznej komunikacji.
 5. Model przywództwa sytuacyjnego w praktyce.

Trenerzy:

Bartosz Brodadr inż. Bartosz Broda – lider, coach, trener grupowy, naukowiec. Tytuł doktora z dziedziny informatyki uzyskał na Politechnice Wrocławskiej. Od wielu lat prowadzi badania naukowe w obszarze sztucznej inteligencji, kieruje zespołami i zarządza projektami zarówno w nauce jak i przemyśle. Ukończył Podyplomowe Studium Coachingu prowadzone przez Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji. Współautor dwóch książek i ok. 50 publikacji naukowych. Przez wiele lat prowadził zajęcia na Politechnice Wrocławskiej, występował na wielu konferencjach naukowych i prowadził szkolenia z umiejętności miękkich w biznesie. Obecnie prowadzi firmę coachingową BB Coaching i pracuje w dziale badań i rozwoju w międzynarodowej korporacji w roli lidera zespołów, kierownika projektów i inżyniera.

Agnieszka Daria ForoncewiczAgnieszka Daria Foroncewicz – lider, coach, trener grupowy, specjalista w zakresie marketingu i zarządzania. Zdobyła wykształcenie ekonomiczne na Uniwersytecie w Hanowerze oraz na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Warszawskiego (UW). Ukończyła podyplomowe studia marketingu i reklamy na Wydziale Dziennikarstwa UW. Przez 5 lat doradzała klientom korporacyjnym w zakresie marketingu i reklamy pracując w międzynarodowej agencji reklamowej, a następnie w butiku kreatywnym. Doświadczenie doradcze zdobyte w branży reklamowej pozwoliło przez kolejnych 6 lat z sukcesem zarządzać produktami na rynku farmaceutycznym. W poszukiwaniu własnych rozwiązań biznesowych w ciągu kolejnych 4 lat rozwijała indywidualną działalność gospodarczą doradzając klientom korporacyjnym i indywidualnym w zakresie marketingu, zarządzania marką i produktem, strategii i planowania. W tym czasie ukończyła Program Challenger (Leadership Development Programme) oraz Podyplomowe Studium Coachingu. Zaangażowana w projekty typu „start up”, coaching międzypokoleniowy i międzykulturowy oraz coaching indywidualny i warsztaty grupowe.

Iwona ZdebIwona Zdeb – mgr ekonomii, coach, trener grupowy, dietetyk. Tytuł magistra z zakresu finansowania przedsiębiorstw zdobyła w Wyższej Szkole Handlu i Prawa w Warszawie. Przez kilka lat pracowała w dużych instytucjach finansowych. Ukończyła Podyplomowe Studium Coachingu prowadzone przez Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji. Obecnie studentka psychologii klinicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Pracuje jako dietetyk i diet coach pomagając ludziom chcącym zmienić swoje nawyki żywieniowe. Prowadzi coaching indywidualny oraz warsztaty grupowe.

Informacje organizacyjne:

Czas szkolenia: 7 godzin. Program może zostać zmodyfikowany w zależności od potrzeb i sugestii uczestników, w wersji jedno lub dwudniowej. Więcej informacji: tel. 0 502 825 492.

Scroll to Top