Szkolenia, które podnoszą Twoje kwalifikacje

Skuteczne budowanie marki z wykorzystaniem mediów (webinar)

1. Jak wybrać odpowiednie medium?
  2. Co zrobić, aby wyróżnić się na tle innych ekspertów?
  3. O czym pamiętać przed wystąpieniem w radio lub TV?
  4. Przykładowy wywiad radiowy
  5. Jak wykorzystać obecność w mediach do skutecznego rozwoju w biznesie?
  6. Techniki autoprezentacji (parafraza, aktywne słuchanie, bariery komunikacyjne, 5xW Who/Why/Where/When/What and how, 3xP powiedz o czym chcesz powiedzieć, powiedz co masz do powiedzenia, powiedz co powiedziałeś, techniki słonia)
  7. Ćwiczenie – Wywiad ze sobą – Przykładowy wywiad papierowy
  8. Osobisty marketing – tworzenia materiałów reklamowych
  9. Zaproszenie na warsztat – jak dobrze napisać artykuł?

Trener:

Elżbieta Jachymczak – dziennikarka ekonomiczna, bankowiec, pedagog. Od ponad 14 lat związana jest z dziennikarstwem, polską bankowością i edukacją. Wykładowca z wieloletnim doświadczeniem oraz sukcesami edukacyjnymi. Obecnie dziennikarka ekonomiczna współpracująca z największymi redakcjami i portalami ekonomicznymi w Polsce.

Zwolnienie z VAT:  Wszystkich uczestników, których szkolenie jest finansowane ze środków publicznych lub ze środków europejskich – zgodnie z treścią art.43 ust.1 pkt.29 lit.c ustawy z dnia 11.03.2004 r. o podatku VAT, proszeni są o dostarczenie stosownego oświadczenia (może być skan wysłany na adres e-mail).

Regulamin

1. Elektroniczny formularz zgłoszeniowy - Skuteczne budowanie marki z wykorzystaniem mediów (webinar)

Klienci