Polski? Ogarniam Spotkania z fotografia Redakcja PDF Jestemy na Youtube Jestemy na Facebooku

Szkolenia, które podnoszą Twoje kwalifikacje

Skuteczne budowanie marki z wykorzystaniem mediów (webinar)

Program szkolenia

 1. Jak wybrać odpowiednie medium?
 2. Co zrobić, aby wyróżnić się na tle innych ekspertów?
 3. O czym pamiętać przed wystąpieniem w radio lub TV?
 4. Przykładowy wywiad radiowy
 5. Jak wykorzystać obecność w mediach do skutecznego rozwoju w biznesie?
 6. Techniki autoprezentacji (parafraza, aktywne słuchanie, bariery komunikacyjne, 5xW Who/Why/Where/When/What and how, 3xP powiedz o czym chcesz powiedzieć, powiedz co masz do powiedzenia, powiedz co powiedziałeś, techniki słonia)
 7. Ćwiczenie – Wywiad ze sobą – Przykładowy wywiad papierowy
 8. Osobisty marketing – tworzenia materiałów reklamowych
 9. Zaproszenie na warsztat – jak dobrze napisać artykuł?

Trener:

Elżbieta Jachymczak – dziennikarka ekonomiczna, bankowiec, pedagog. Od ponad 14 lat związana jest z dziennikarstwem, polską bankowością i edukacją. Wykładowca z wieloletnim doświadczeniem oraz sukcesami edukacyjnymi. Obecnie dziennikarka ekonomiczna współpracująca z największymi redakcjami i portalami ekonomicznymi w Polsce.

Zwolnienie z VAT:  Wszystkich uczestników, których szkolenie jest finansowane ze środków publicznych lub ze środków europejskich – zgodnie z treścią art.43 ust.1 pkt.29 lit.c ustawy z dnia 11.03.2004 r. o podatku VAT, proszeni są o dostarczenie stosownego oświadczenia (może być skan wysłany na adres e-mail).

Zgłoszenia przyjmujemy do wyczerpania miejsc, tylko na formularzu zgłoszeniowym. Wpłaty należy dokonywać w terminie 7 dni przed szkoleniem na konto bankowe: Fundacja na rzecz Rozwoju Szkolnictwa Dziennikarskiego 73 1160 2202 0000 0000 3601 7724. Fundacja pobiera opłatę administracyjną w wysokości 20 proc. wartości kursu w przypadku rezygnacji na 5 dni przed szkoleniem. Wysłanie zgłoszenia jest jednoczesną akceptacją tych zasad i podstawą do wystawienia rachunku.

Osoby zainteresowane wystawieniem faktury proszone są o przesłanie danych niezbędnych do jej wystawienia. Więcej informacji: tel. 0 502 825 492. Warsztaty kończą się uzyskaniem certyfikatu.

Regulamin

 1. Elektroniczny formularz zgłoszeniowy - Skuteczne budowanie marki z wykorzystaniem mediów (webinar)
 2. (wymagane)
 3. (wymagane)
 4. (wymagane)
 5. (wymagany poprawny adres email)
 6. (wymagane)
--
 

Klienci