Polski? Ogarniam Spotkania z fotografia Redakcja PDF Jestemy na Youtube Jestemy na Facebooku

Efektywna komunikacja

Cel szkolenia:

Korzyści dla uczestników:

Zakres tematyczny szkolenia:

Moduł I: Komunikacja w organizacji

Moduł II: Podstawowe zasady komunikacji

 Moduł III: Narzędzia usprawniające efektywną komunikację.

 Moduł IV: Komunikacja i jasny przekaz informacji od szefów do podwładnych.

Moduł V: Przepływ informacji między poszczególnymi działami w firmie, omówienie struktur  komunikacyjnych firmy.

Moduł VI: Komunikaty werbalne i komunikaty drukowane – rola i znaczenie dla budowania wagi  komunikatu. Kanały komunikacji wewnętrznej.

Moduł VII: Jak budować zaufanie do organizacji poprzez otwartą i autentyczną komunikację?

Gra „Kable” ®

Górski obóz

Trener:

renata_wasylowRenata Wasylów, doświadczony menedżer, zarządzający takimi markami jak Michelin, Nurofen, Vanish, Air Wick, Strepsils. Certyfikowany Trener Biznesu & Coach ICF. Specjalista w zakresie rozwoju osobistego i przywódczego.

Biznes i zarządzanie:

Przez 13 lat była menedżerem w Masterfoods, Michelin i Reckitt Benckiser. Wspierała w procesach marketingowych i zarządzania markami firmy motoryzacyjne, farmaceutyczne i FMCG . Pełni także rolę doradcy strategicznego, między innymi, w sektorze publicznym. Zarządza zaawansowanymi projektami z zakresu pozycjonowania produktów przedsiębiorstw, tworzenia koncepcji i realizacji wizerunkowych kampanii reklamowych.

Prowadzenie szkoleń:

Pierwsze szkolenie przeprowadziła 20 lat temu, z negocjacji. Ma na swoim koncie ponad 1000 godzin szkoleniowych dla biznesu i sektora publicznego. Stosuje coaching grupowy, czyli metodę zmiany zachowań, postaw a także osiągania wyznaczonych indywidualnych celów, w oparciu o indywidualną pracę każdego uczestnika grupy w procesie coachingu.

Coaching:

Przeprowadziła ponad 200 godzin aktywnego coachingu podczas sesji indywidualnych i grupowych. Specjalizuje się w tematyce przywództwa, komunikacji i zarządzania. Prowadzi coaching grupowy zgodnie ze standardami ICF. Unikalność jej procesu coachingowego polega na połączeniu pragmatycznego podejścia skupionego na rezultatach i zmianie postaw przy zachowaniu równowagi między życiem prywatnym a zawodowym.

Publikacje:

Informacje dodatkowe:

Szkolenie z częścią warsztatową, czas trwania: 2 dni, 7 godzin. Program może zostać zmodyfikowany w zależności od potrzeb i sugestii uczestników. Więcej informacji i zapytania ofertowe: Grażyna Oblas, tel. 0 502 825 492.