Polski? Ogarniam Spotkania z fotografia Redakcja PDF Jestemy na Youtube Jestemy na Facebooku

Storytelling w biznesie (online)

STORYTELLING DROGĄ DO RELACJI Z KLIENTEM I SKUTECZNEJ SPRZEDAŻY

Storytelling jest dla Ciebie jeżeli:

Jesteś przedstawicielem handlowym lub przedsiębiorcą

Dążysz do skutecznej sprzedaży

Chcesz poznać realne potrzeby swoich klientów

Dlaczego to szkolenie pomoże Ci zbudować skuteczną relację z klientem oraz zwiększyć sprzedaż?

Dla kogo?

Szkolenie to powstało z myślą o przedsiębiorcach, przedstawicielach handlowych i innych osobach, do których codziennych obowiązków należą: sprzedaż, rozmowy z klientami oraz budowanie z nimi relacji. Jest ono przewidziane zarówno dla osób, które dopiero od niedawna zajmują się sprzedażą, jak również dla bardziej doświadczonych sprzedawców, chcących poprawić swoją skuteczność komunikacji z klientami, a przez to zwiększyć przychody ze sprzedaży. Jest ono zalecane osobom, które chciałyby bardziej świadomie wykorzystać social media w relacji z klientami, w tym także w odniesieniu do poszczególnych stanów świadomości klienta

Szkolenie to jest adresowane do osób, które zdają sobie sprawę, że ich biznesowa/zawodowa skuteczność jest uzależniona od umiejętności komunikacji z klientem oraz przedstawienia mu rozwiązania jego rzeczywistego problemu. Nawet najlepszy produkt niedopasowany do potrzeb klienta, bądź też przedstawiony w sposób nieuwzględniający tych potrzeb, nie obroni się sam.

Jeśli chcesz skutecznie wykorzystywać storytelling do budowania relacji z klientami i w następstwie tego sprzedaży, niezależnie od poziomu świadomości klienta, to szkolenie jest dla CIEBIE!

Korzyści

Praca metodą piramidy przemówień – autorskim narzędziem prowadzącej, polega na zrozumieniu zależności pomiędzy różnymi elementami przemówienia/komunikatu i umiejętnym ich wykorzystaniu.

Podejście to zapewnia korzyści:

Dowiedz się więcej z podcastu.

PROGRAM SZKOLENIA

Pierwszy dzień szkolenia

Drugi dzień szkolenia

Historia sprzedażowa

Więcej informacji w strefie wiedzy

  1. Formularz zgłoszeniowy - storytelling
  2. (wymagane)
  3. (wymagane)
  4. (wymagane)
  5. (wymagany poprawny adres email)
  6. (wymagane)
--