Polski? Ogarniam Spotkania z fotografia Redakcja PDF Jestemy na Youtube Jestemy na Facebooku

Szkolenia, które podnoszą Twoje kwalifikacje

Jak dobrze napisać artykuł? (webinar)

Uwaga! Po 18 stycznia nagranie ze szkolenia dostępne będzie do kupienia w cenie 100 zł po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. 

Program szkolenia

 1. Dlaczego warto pisać artykuły branżowe?
 2. Kto jest czytelnikiem naszych artykułów branżowych?
 3. Słowa kluczowe
 4. Fraza kluczowa SEO
 5. Dlaczego to autor określa frazę kluczową?
 6. Pozycjonowanie (SEO)
 7. Obowiązkowe elementy artykuły
 8. Układ artykułu
 9. Reguła KISS
 10. Pisz artykuły w sposób wyczerpujący
 11. Plagiat

Trener:

Elżbieta Jachymczak – dziennikarka ekonomiczna, bankowiec, pedagog. Od ponad 14 lat związana jest z dziennikarstwem, polską bankowością i edukacją. Wykładowca z wieloletnim doświadczeniem oraz sukcesami edukacyjnymi. Obecnie dziennikarka ekonomiczna współpracująca z największymi redakcjami i portalami ekonomicznymi w Polsce.

Zwolnienie z VAT:  Wszystkich uczestników, których szkolenie jest finansowane ze środków publicznych lub ze środków europejskich – zgodnie z treścią art.43 ust.1 pkt.29 lit.c ustawy z dnia 11.03.2004 r. o podatku VAT, proszeni są o dostarczenie stosownego oświadczenia (może być skan wysłany na adres e-mail).

Zgłoszenia przyjmujemy do wyczerpania miejsc, tylko na formularzu zgłoszeniowym. Wpłaty należy dokonywać w terminie 7 dni przed szkoleniem na konto bankowe: Fundacja na rzecz Rozwoju Szkolnictwa Dziennikarskiego 73 1160 2202 0000 0000 3601 7724. Fundacja pobiera opłatę administracyjną w wysokości 20 proc. wartości kursu w przypadku rezygnacji na 5 dni przed szkoleniem. Wysłanie zgłoszenia jest jednoczesną akceptacją tych zasad i podstawą do wystawienia rachunku.

Osoby zainteresowane wystawieniem faktury proszone są o przesłanie danych niezbędnych do jej wystawienia. Więcej informacji: tel. 0 502 825 492. Warsztaty kończą się uzyskaniem certyfikatu.

Regulamin

 1. Elektroniczny formularz zgłoszeniowy - Jak dobrze napisać artykuł?
 2. (wymagane)
 3. (wymagane)
 4. (wymagane)
 5. (wymagany poprawny adres email)
 6. (wymagane)
--
 

Klienci