Szkolenia, które podnoszą Twoje kwalifikacje

Redagowanie stron internetowych

Anna Miotk – ekspert specjalizujący się w mierzeniu skuteczności działań komunikacji biznesowej (marketing, PR, social media), strateg komunikacji. Certyfikat trenera uzyskała w Szkole Trenerów House of Skills. Wykłada na studiach podyplomowych PR, prowadzi szkolenia dotyczące mierzenia efektów działań public relations, komunikacji, social media.

Nasz czytelnik

Różne typy tekstów internetowych i zasady ich tworzenia:

Różne style pisania tekstów

Elementy storytellingu

Narzędzia internetowego copywritera

Jak sprawdzić, czy nasz tekst odniósł sukces?

Metody:

Informacje organizacyjne:
Termin:
9 grudnia 2022
Miejsce: on-line
Czas szkolenia: 7 godzin liczonych w systemie akademickim
Koszt: 620 zł (jest to cena netto/brutto) obejmuje udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe.

Zgłoszenia przyjmujemy do wyczerpania miejsc, tylko na formularzu zgłoszeniowym. Wpłaty należy dokonywać w terminie 14 dni od zgłoszenia na szkolenie na konto bankowe: Fundacja na rzecz Rozwoju Szkolnictwa Dziennikarskiego 73 1160 2202 0000 0000 3601 7724. Fundacja pobiera opłatę administracyjną w wysokości 10 proc. wartości kursu w przypadku rezygnacji z warsztatów do 14 dni przed ich rozpoczęciem, gdy jest to krótszy termin opłata wynosi 25 proc. wartości kursu. Wysłanie zgłoszenia jest jednoczesną akceptacją tych zasad i podstawą do wystawienia rachunku.

Klienci