Polski? Ogarniam Spotkania z fotografia Redakcja PDF Jestemy na Youtube Jestemy na Facebooku

Podziękowania!

1 sierpnia Radio Kampus nadało ostatnią audycję o Janie Nowaku-Jeziorańskim, która w sposób szczególny wpisała się w obchody 71 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Od 13 czerwca na antenie radia można było usłyszeć historię wspaniałego człowieka, jakim był Jan Nowak-Jeziorański oraz poznać początki Radia Wolna Europa. Przez 24 lata RWE było nie tylko miejscem pracy Jana Nowaka-Jeziorańskiego, ale sposobem niesienia pomocy i nadziei rodakom w kraju. Jeśli o czymś nie mówiono w Polsce, to można było mieć pewność, że sprawy nie przemilczy Radio Wolna Europa. Przez te wszystkie lata zarówno dyrektor rozgłośni, jak i jego współpracownicy ciężko pracowali na sukces rozgłośni.

851x319

Fundacja na rzecz Rozwoju Szkolnictwa Dziennikarskiego chciałaby podziękować wszystkim zaangażowanym w powstanie i promocję projektu pt: ”Jan Nowak-Jeziorański: kurier Armii Krajowej, człowiek radia, polityk”. Szczególne podziękowania należą się Muzeum Historii Polski, które dofinansowało projekt w ramach Programu „Patriotyzm Jutra”, Radiu Kampus oraz wszystkim partnerom, którzy aktywnie wspierali promocję projektu. Dziękujemy również słuchaczom za pozytywny odbiór audycji!

 

logo_muzeum_histori_polski

 

patriotyzm-jutraRadioKampus