Trainers’skills

TRAINER’S SKILLS
Szkolenie i coaching grupowy Trainer’s Skills przygotowane przez Aleksandrę Szewczyk stanowi praktyczne przygotowanie do prowadzenia szkoleń z wykorzystaniem najlepszych praktyk i różnorodnych technik trenerskich. Zajęcia prowadzone metodą warsztatowo – coachingową kompleksowo przygotowują do pełnienia roli trenera w organizacji.

OPIS SZKOLENIA/COACHINGU GRUPOWEGO I SESJI INDYWIDUALNYCH
Jednodniowy program daje uczestnikom podstawowe umiejętności realizacji szkolenia z wykorzystaniem procesu grupowego i podstawowych interaktywnych technik rozwoju kompetencji trenerskich.

Dwudniowe szkolenie obejmuje zakres i zagadnienia szkolenia jednodniowego i oferuje uzupełnienie trenerskiego wyposażenia o sposoby radzenia sobie z własnym stresem i tremą oraz pozwala indywidualnie zmierzyć się z wystąpieniem i prowadzeniem fragmentu szkolenia nagrywanego na kamerę.

Dopełnieniem wiedzy i praktyki ze spotkania w grupie są indywidualne sesje coachingowe dla każdego uczestnika mające na celu wsparcie w wprowadzeniu w praktykę zawodową nabytych i ćwiczonych umiejętności na wspólnym spotkaniu. Sesje coachingowe w zależności od sytuacji (do uzgodnienia) prowadzone na Skype lub na bezpośrednim spotkaniu.

Terminy, miejsce i szczegóły do uzgodnienia indywidualnie.

Trener:

Aleksandra Szewczyk- certyfikowany Coach ICF ACC, trener biznesu, specjalista od skandynawskiego designu. Absolwentka Skandynawistyki Uniwersytetu Gdańskiego, zna biegle język norweski. Doktorantka Uniwersytetu Gdańskiego wydziału zarządzania, temat dysertacji: Zastosowania coachingu w rozwoju kompetencji menedżerskich. Właściciel firmy o nazwie Inicjatywa Rozwoju, gdzie realizuje swoje pasje i inspiruje innych do rozwoju. Organizuje i prowadzi międzykulturowe eventy dla Skandynawów – PassionedYou. Ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej: Akademię Trenera i Komunikację, Kreowanie wizerunku medialnego oraz na Uniwersytecie SWPS Coaching oraz 3 – letnie studia doktoranckie na Uniwersytecie  Gdańskim. Ukończyła Szkołę Coachów Meritum, obecnie na poziom ICF PCC. Wykładowca w WSB na studiach podyplomowych – Akademii Trenera oraz opiekun merytoryczny i wykładowca kierunku Skandynawistyka. Specjalizuje się w tematyce coachingu, wystąpień publicznych, sztuce autoprezentacji, komunikacji, zarządzaniu zmianą w organizacji, twórczym rozwiązywaniu problemów. Współpracuje z IKEA sp. z o. o. w Polsce jako specjalista od skandynawskiego designu, prowadzi warsztaty dla klientów IKEA w całej Polsce i na festiwalu designu Gdynia Design Days.

WDIiB

Fundacja Szkolnictwo Dziennikarskie
działająca we współpracy z Wydziałem Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego
ul. Bednarska 2/4, lok. 15, 00-310 Warszawa, tel. 22 55 23 924, fundacja@fsd.edu.pl

Charakterystyka i opis Fundacji | Sprawozdania z działalności Fundacji | Statut Fundacji | Zarząd Fundacji | Referencje