» Redagowanie stron internetowych
Drukuj

Redagowanie stron internetowych

Kiedy:
15 czerwca 2016 all-day
Gdzie:
Warszawa
Krakowskie Przedmieście 26/28
Warszawa
Polska
Koszt:
640 zł
Kontakt:
502 825 492
Kategorie:

Szkolenie „Redagowanie stron internetowych”, to obowiązkowy kurs nie tylko dla pracowników, którzy korzystają z Internetu w bardziej zaawansowany sposób, ale także dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o tworzeniu stron i tekstów w Internecie.  

buy diazepam online

Co wyróżnia komunikację internetową, co sprawia, że jest skuteczna i rozpoznawalna? Internet to najsilniejsze i najbardziej nośne medium w dzisiejszych czasach. Żeby dobrze wykorzystać potęgę Internetu nie wystarczy tylko umiejętnie posługiwać się wyszukiwarką.

buy ambien no prescription

 

buy ambien online without prescription

valium online no prescription

Program szkolenia:

 • Planowanie zawartości serwisu internetowego. Cele serwisu i odbiorcy. Plan treści.
 • O użyteczności słów kilka. Jak internauci czytają teksty i jak wykorzystać tę wiedzę, pisząc teksty na strony www.
 • Typy tekstów stosowanych w Internecie: tekst na stronę www, notka na bloga, artykuł ekspercki, newsletter, teksty w mediach społecznościowych, teksty w reklamie internetowej, landing pages, informacja prasowa, notka prasowa, teksty do mediów społecznościowych. Zasady tworzenia każdego z typów tekstów.
 • Podstawy SEO dla piszących teksty internetowe.
 • Jak sprawdzić, czy nasz tekst odniósł sukces, czyli co można wyczytać ze statystyk ruchu na stronie internetowej.
Zajrzyj także do naszej STREFY WIEDZY i poznaj 7 zasad tworzenia czytelnych tekstów internetowych.
buy soma without prescription

 

xanax online no prescription

Zwolnienie z VAT:  Wszystkich uczestników, których szkolenie jest finansowane ze środków publicznych lub ze środków europejskich – zgodnie z treścią art.43 ust.1 pkt.29 lit.c ustawy z dnia 11.03.2004 r. o podatku VAT, proszeni są o dostarczenie stosownego oświadczenia (może być skan wysłany na adres e-mail).

ambien online pharmacy

Zgłoszenia przyjmujemy do wyczerpania miejsc, tylko na formularzu zgłoszeniowym. Wpłaty należy dokonywać w terminie 7 dni przed szkoleniem na konto bankowe: Fundacja na rzecz Rozwoju Szkolnictwa Dziennikarskiego 73 1160 2202 0000 0000 3601 7724. Fundacja pobiera opłatę administracyjną w wysokości 20 proc. wartości kursu w przypadku rezygnacji na 5 dni przed szkoleniem. Wysłanie zgłoszenia jest jednoczesną akceptacją tych zasad i podstawą do wystawienia rachunku.

buy valium online

Osoby zainteresowane wystawieniem faktury proszone są o przesłanie danych niezbędnych do jej wystawienia. Więcej informacji: tel. 0 502 825 492. Warsztaty kończą się uzyskaniem certyfikatu.

 1. Formularz zgłoszeniowy - Redagowanie stron internetowych
 2. (wymagane)
 3. (wymagane)
 4. (wymagane)
 5. (wymagany poprawny adres email)
 6. (wymagane)
 7. (wymagane)
 
buy ambien online no prescription

buy soma online without prescription

buy xanax online without prescriptionbuy tramadol online without prescription buy ambien online no prescription

Comments are closed.

buy diazepam onlinebuy ambien no prescriptionbuy ambien online without prescriptionvalium online no prescriptionbuy soma without prescriptionxanax online no prescriptionambien online pharmacybuy valium onlinebuy ambien online no prescriptionbuy soma online without prescriptionbuy xanax online without prescriptionbuy tramadol online without prescriptionbuy ambien online no prescription
WDiNP ID Fundacja na rzecz Rozwoju Szkolnictwa Dziennikarskiego (w skrócie Fundacja Szkolnictwo Dziennikarskie)
działająca we współpracy z Instytem Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego
© 2003-2016. Wszystkie prawa zastrzeżoneul. Bednarska 2/4, lok. 15, 00-310 Warszawa, tel. 22 55 23 924, fundacja@fsd.edu.pl