» Redagowanie stron internetowych
Drukuj

Redagowanie stron internetowych

Kiedy:
15 marca 2016 all-day
Gdzie:
Warszawa
Krakowskie Przedmieście 26/28
Warszawa
Polska
Koszt:
640 zł
Kontakt:
502 825 492
Kategorie:

Szkolenie „Redagowanie stron internetowych”, to obowiązkowy kurs nie tylko dla pracowników, którzy korzystają z Internetu w bardziej zaawansowany sposób, ale także dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o tworzeniu stron i tekstów w Internecie.  

Co wyróżnia komunikację internetową, co sprawia, że jest skuteczna i rozpoznawalna? Internet to najsilniejsze i najbardziej nośne medium w dzisiejszych czasach. Żeby dobrze wykorzystać potęgę Internetu nie wystarczy tylko umiejętnie posługiwać się wyszukiwarką.

 

Program szkolenia:

 • Planowanie zawartości serwisu internetowego. Cele serwisu i odbiorcy. Plan treści.
 • O użyteczności słów kilka. Jak internauci czytają teksty i jak wykorzystać tę wiedzę, pisząc teksty na strony www.
 • Typy tekstów stosowanych w Internecie: tekst na stronę www, notka na bloga, artykuł ekspercki, newsletter, teksty w mediach społecznościowych, teksty w reklamie internetowej, landing pages, informacja prasowa, notka prasowa, teksty do mediów społecznościowych. Zasady tworzenia każdego z typów tekstów.
 • Podstawy SEO dla piszących teksty internetowe.
 • Jak sprawdzić, czy nasz tekst odniósł sukces, czyli co można wyczytać ze statystyk ruchu na stronie internetowej.
Zajrzyj także do naszej STREFY WIEDZY i poznaj 7 zasad tworzenia czytelnych tekstów internetowych.

 

Zwolnienie z VAT:  Wszystkich uczestników, których szkolenie jest finansowane ze środków publicznych lub ze środków europejskich – zgodnie z treścią art.43 ust.1 pkt.29 lit.c ustawy z dnia 11.03.2004 r. o podatku VAT, proszeni są o dostarczenie stosownego oświadczenia (może być skan wysłany na adres e-mail).

Zgłoszenia przyjmujemy do wyczerpania miejsc, tylko na formularzu zgłoszeniowym. Wpłaty należy dokonywać w terminie 7 dni przed szkoleniem na konto bankowe: Fundacja na rzecz Rozwoju Szkolnictwa Dziennikarskiego 73 1160 2202 0000 0000 3601 7724. Fundacja pobiera opłatę administracyjną w wysokości 20 proc. wartości kursu w przypadku rezygnacji na 5 dni przed szkoleniem. Wysłanie zgłoszenia jest jednoczesną akceptacją tych zasad i podstawą do wystawienia rachunku.

Osoby zainteresowane wystawieniem faktury proszone są o przesłanie danych niezbędnych do jej wystawienia. Więcej informacji: tel. 0 502 825 492. Warsztaty kończą się uzyskaniem certyfikatu.

 1. Formularz zgłoszeniowy - Redagowanie stron internetowych
 2. (wymagane)
 3. (wymagane)
 4. (wymagane)
 5. (wymagany poprawny adres email)
 6. (wymagane)
 7. (wymagane)
 

Comments are closed.

WDiNP ID Fundacja na rzecz Rozwoju Szkolnictwa Dziennikarskiego (w skrócie Fundacja Szkolnictwo Dziennikarskie)
działająca we współpracy z Instytem Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego
© 2003-2016. Wszystkie prawa zastrzeżoneul. Bednarska 2/4, lok. 15, 00-310 Warszawa, tel. 22 55 23 924, fundacja@fsd.edu.pl